Filmy Promocyjne

Dodaj odrobinę magii Twoim produktom i firmie.

Filmy promocyjne

Uchwyć swoją firmę i produkt w dynamicznym kadrze

Uchwyć swoją firmę i produkt w dynamicznym kadrze

Czy wiesz, że reklamy wideo są oglądane średnio aż o 38% chętniej, niż statyczne? Ten ogromny potencjał marketingowy czeka tylko, aż kreatywnie wykorzystasz go do rozwoju Twojego biznesu.

Dzięki profesjonalnym filmom promocyjnym uchwycisz swoje produkty, firmę i wydarzenia w najlepszym możliwym kadrze. Podkreślisz to, czym wyróżniasz się na tle konkurencji i wyeksponujesz benefity, jakie oferujesz tak klientom, jak i przyszłym pracownikom. Opowiesz porywające historie i nie pozostawisz cienia wątpliwości co do tego, że nie da się podjąć lepszego wyboru. A wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i dbałości o detale.

Odkryj potencjał filmów promocyjnych w Twojej branży

Produkowane przez nas filmy reklamowe to gwarancja precyzyjnego dostosowania formy przekazu do Twojej branży, wartości firmy i najważniejszych dla Ciebie kanałów. Wspólnymi siłami stworzymy treści, które skutecznie wpiszą się w najnowsze trendy, zbudują Twoją markę i na długo zapadną w pamięć odbiorców.

Nagrywamy spoty reklamowe z uwzględnieniem unikalnych konwencji i wymogów wszystkich popularnych mediów. Tworzymy reklamy ATL i BTL tak dla tradycyjnych kanałów, jak i nowoczesnych platform jak Youtube, Facebook, czy TikTok. Wiemy, jak ważną grupę odbiorców stanowią użytkownicy smartfonów, dlatego reklamy dostosowujemy także do orientacji pionowych.

3 powody, by wybrać film promocyjny w MU Production

01

Skuteczność

Wideo to najbardziej efektywna forma reklamy, która przekona i zapadnie w pamięci odbiorców znacznie lepiej, niż statyczna.

02

Elastyczność

Wiemy, jak precyzyjnie dostosować filmy reklamowe do charakteru Twojej firmy, branży w której operujesz i kluczowych kanałów.

03

Doświadczenie

W naszym portfolio mamy już ponad 5000 projektów. Łatwo odnajdujemy się w pracy z rozbudowanymi brandbookami i key visualami, złożonymi strukturami i procedurami korporacyjnymi.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij